1. Ana Sayfa
  2. Android
  3. Android İçin En İyi 3 Müzik Player

Android İçin En İyi 3 Müzik Player

Android İçin En İyi  3 Müzik  Player
30
Lütfen Oylarınızı Eksik Etmeyin 🙂
Teşekkürler 🙂

Android İçin En İyi 3 Müzik Player

Gün geçtikçe teknoloji hızla ilerliyor ve hayatımızdaki bazı şeylerin yavaş yavaş etkisinin silinmesine bazı şeylerinde daha da hayatımızda etkili olduğuna şahit oluyoruz. Bunlardan birinin konusu da müzik eskiden kaliteli müzikler dinleyebilmek için mp3 çalar taşımak zorunda olurduk şimdi ise mp3 çalarların yerini akıllı telefonlar aldı bununla birlikte çok çok kaliteli kulaklık ve akıllı telefon üreticilerinin sunmuş olduğu kaliteli bir müzik performansının varlığını kanıtladı.Şimdi ise  en çok kullanılan mobil işletim sistemi olan Android için en iyi 3 müzik player lar i araştırıp en iyi performans verenleri sıraladık.

1-Poweramp

İlk olarak Poweramp dan bahsetmek istiyorum Poweramp müzik deyince özellikle özelleştirmeler kısmının bolluğundan dolayı ilk tercih edilenlerden biri kaliteli  ses çıkışı bakımından tiz ve bas sesleri daha iyi yansıttığını söyleyebiliriz kendinize göre ayarlayıp bilginiz dahilinde özelleştirip kullanabilirsiniz. arayüz bakımından çok da karmaşık sayılmaz fakat ara ara zil seslerini çaldığı oluyor.Poweramp-nedir

 

2-PlayerPro

Android için müzik playerlar a  bir alternatif de PlayerPro özellikle bas sesleri daha temiz çıkardığını söyleyebiliriz ve arayüz bakımından çok çok daha iyi Özellikle DSP Pack adındaki ek uygulama sayesinde ses ayarları çok daha iyi hale getirebilen PlayerPro uygulamasını, tema desteğiyle sizi daha çok tatmin edecektir.

playerpro-nedir-android

 

playerpro nedir dsp pack

 

3-Musixmatch

Ötekilerine nazaran çok fazla özelliştirme olmamasına rağmen gayet sade ve başarılı bir player  Spotify, Play Music bunlarla senkronize olup şarkınızın sözlerini de okumanıza imkan sağlıyor çok yerel müzikler haricinde çoğunu bulabiliyor,ayrıca içinde Shazam gibi bir ufak bölüm var adını bulamadığınız şarkının sözlerini okuyun sizin yerinize buluyor.

Şarkınızı sözlerini okuyarak dinlemek istiyorsanız. tam da size uygun bir uygulama

musixmatch-Nedir

Bunların haricinde bir çok müzik player var fakat sizler için en iyi olanlanları araştırıp deneyip inceleyip konuyu tamamladım En sade hali budur bunların haricinde kafanızı karıştırmayın derim zaten hepsi birbirine yakın fakat bunlar azda olsa fark yaratanlar.

Sizinde Söylemek istedikleriniz var ise yorum olarak bize bildirebilirsiniz ”Müzik Player” tavsiyesinde bulunabilirsiniz.

Ali Şengül

Merhaba Ben Ali, Hayatında kendini özgün olmaya farklı olmaya adamış biri olarak kaliteli Seo uyumlu yazılar yazıyorum yazdığım konular hakkında birçok kaynaktan bilgi edinerek yazılarımı tamamlıyorum. Bunu hem kendim için hemde büyük kitlelere kaliteli, temiz bilgi ulaştırmayı amaç edinmiş biri olduğum için yapıyorum . Vaktiniz var ise öteki yazılarımızıda inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap