1. Ana Sayfa
 2. İnternet-Yazılım
 3. Kodlama Gerekmeden 15 Dakikada Kendi Mobil Uygulamanı Yap

Kodlama Gerekmeden 15 Dakikada Kendi Mobil Uygulamanı Yap

Kodlama Gerekmeden 15 Dakikada Kendi Mobil Uygulamanı Yap
33
Lütfen Oylarınızı Eksik Etmeyin 🙂
Teşekkürler 🙂

Teknoloji geliştikce mobil uygulamalar çıktıkca iyice herşeyin kolayına kaçmaya ve daha kullanışlı olanına yönelmeye başladık bu yazımda 15 dakikada kendiminde kullandığı kodlama bilmeden kendi mobil uygulama yapmak ne kadar kolay göstereceğim. Yerli bir kuruluş sayesinde ”mobil uygulama tasarla” tamamen türkçe bi şekilde mobil uygulama geliştirmeye başlayabilirsiniz.

mobil uygulama nasıl yapılır
mobil uygulama nasıl yapılır

15 Dakikada Mobil Uygulama Tasarla

Daha önceden mobil uygulama geliştirme programı indirip ( android studio ) bir çok deneme yapmama rağmen kodlama bilmediğim için hep yarı yolda kaldım yada geliştiriciler benden çok fazla miktarlar istedi.Bende bu yollardan geçmiş biri olarak sizinde faydalanmanızı istedim ve bu yazıya başladım 🙂  bahsettiğim gibi kodlama bilmeden uygulama geliştirmesi gerçekten çok kolay olmaya başladı yabancı kuruluşların anlaşılabilirliğinin düşüklüğü ve fiyat politikaları beni  türk firması olan Mobil Bankası Girişimi ile yayın hayatına başlamış ”Mobil Uygulama Tasarla”  ile tanıştırdı. Mobil uygulama yapmanın ne kadar kolay olduğunu gösterdi.

 

Mobil Uygulama Yapma Sitesi sayesinde rahata kavuştum diyebilirim. eğer çok fazla para ödemek istemiyorsanız sizinde tercihiniz bu olmalı.

 


http://www.mobiluygulamatasarla.com ile yaptığım Web sayfamın mobil görüntüsü ücretsiz yayınlamalarıda gerçekten taktire şayan gerekli güncellemeleri ücretsiz yapıp yayın ücreti almıyorlar. İstediğiniz taktirde kendi hesabınız ile paylaşabilirsiniz .

 

Eğer web sayfanız bloğunuz, yada aklınıza gelen herhangi bir uygulama sohbet chat,emlak ,Android ve ios için tek bi sayfada yapılandırıp ücretsiz bir şekilde yayınlayabiliyorsunuz

Kendi Uygulamam Yorumlaniyor.com

 

Mobil Uygulama Yapma Sitesi

 

En büyük artılarından biri bu bence diğer mobil uygulama tasarla firmalarını  denemiş biri olarak bunlar gibi habersiz bi şekilde uygulamanızda kendi reklamlarını yayınlanmıyor sadece kendi reklamlarınız oluyor. Site üzerinden aşağıda göründüğü üzere kendi tasarımlarınızı yapabilir , mobil uygulama dersleri almadan kazanç elde edebilirsiniz son zamanlarda yüksek mobil gösterim sayesinde verdiğiniz ücreti amorti edebiliyorsunuz.

Kendi Mobil Uygulamanı yap
Kendi Mobil Uygulamanı yap

Özellikleri bakımından en beğendiğim yönleri ve diğerlerinden farklı olmasının sebebleri

En İyi Özellikler

 • Çevrim dışı çalışabilme özelliği
 • Ücretsiz server’lar gibi kapanma durumu yok sınırsız yayın hakkı
 • Doğal bi görünüm
 • Kullanıcıyı yormadan 15 dakika içinde hazırlanabiliyor olması
 • İOS ve Android için aynı anda ücretsiz uygulama oluşturma.
 • Kendi reklamlarını hiç bir şekilde uygulama içinde yayınlamamaları
 • Webwiew olarak sadece url girerek mobil sitenizi uygulamaya çevirme
 • Shopify,radyo,chat,fan sayfası,Qr kod tarama ,e-ticaret modülü özelliği gibi özelliklere ek bir ücret ödenmemesi
 • Kullanıcınıza oranlı sınırsız bildirim gönderme özelliği
 • Programlama ve kodlama bilgisine gerek duymadan basitçe yönlendirmeler ile sade temiz bir uygulama yapabilirsiniz.
mobil uygulama tasarla
mobil uygulama tasarla

 

Mobil uygulamaların hızla arttığı bir dönemde teknolojik yeniliklerin gerisinde kalmamak gerek diye düşündüm bende kendi uygulamanı geliştir  diyerek  kısa süre içinde yaptım uzun zamandır araştırdım uçuk fiyatlara ve düzgün olmayan müşteri hizmetlerinden bıktığım zamanda karşıma çıktı ve bu sayede karşılaştığım http://www.mobiluygulamatasarla.com/ ile tanışıp hemen basic bir paket alıp işlerimi yoluna koydum diyebilirim. Normalde böyle ürünleri ve hizmetleri paylaşma gereği duymam ,fakat gerekli desteği ve hizmeti vereceklerinden şüphem yok . Küçük bir müşteri olmama rağmen canlı desteği reva görmeyip arayarak yardımcı oldular küçük büyük demeden işine önem veren insanları hep sevmişimdir.

Mobil Uygulama Yükleme

Size vereceğim son tavsiye ise mobil uygulamanızı yaptıktan sonra play store veya appstre gönderirken anahtar kelimelerinizi ve açıklamanızı hiptap edeceğiniz kullanıcıya göre şekillendirmeniz ve kullanıcının uygulamanızda istediğini bulmasını sağlamalısınız, aksi taktirde kullanıcının yüklenindiği gibi kaldırması içten bile değil seo kurallarına uygun bir açıklama yapmanız ve en çok kullanılanlardan değil, bir önceki kelimemdeki gibi  hitap ettiğiniz kullanıcıya göre düzenlemeniz şart

Bütçenize uygun fiyatlar olduğu sürece kullanmayı düşünüyorum çok daha profesyonel bi yapımcıyı ucuza bulana kadar tek tercihim bu kendi mobil uygulamanızı yapmanız için  mobil uygulama tasarla ‘nın  linkini yukarıda paylaştım.

Ali Şengül

Merhaba Ben Ali, Hayatında kendini özgün olmaya farklı olmaya adamış biri olarak kaliteli Seo uyumlu yazılar yazıyorum yazdığım konular hakkında birçok kaynaktan bilgi edinerek yazılarımı tamamlıyorum. Bunu hem kendim için hemde büyük kitlelere kaliteli, temiz bilgi ulaştırmayı amaç edinmiş biri olduğum için yapıyorum . Vaktiniz var ise öteki yazılarımızıda inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (4)

 1. Harika bi yazı olmuş bi solukta okudum. Başarılarınızın devamını dilerim uygulamayı indirdim artik ordan takip edeceğim

 2. mobiroller de var bir çok site var fiyatları karşılaştırdım en uygun olanın makalesini yazmışsınız