1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Son Günlerde Türeyen Go-Pro-Motorcu Videoları

Son Günlerde Türeyen Go-Pro-Motorcu Videoları

Son Günlerde Türeyen Go-Pro-Motorcu Videoları
30
Lütfen Oylarınızı Eksik Etmeyin 🙂
Teşekkürler 🙂

Motorcu Videoları

Motorcu Vlogger’lar

Son günlerde teknolojininde gelişmesiyle bir çok aksiyon kamerası üretildi ve ucuzlamasıyla birlikte bir çok kullanıcıya  ulaştı peki bakalım kimler bunu düzgün kullandı diye soracak olursak ,pek az kişi bu aygıtı düzgün kullanıyor kimi popüler olmak için şekilden şekile giriyor kimisi bir başka şekilde Youtube ortamında reyting kasacak paylaşım arıyor bunuda ilk  gördükleri hatada millete saldırmakla geçiriyorlar burda sözü geçen arkadaşlar Motorcu vlogger‘lar . Bu yazıyı yazarken  ki amacım hiç bir emeğiyle bilgisiyle motorcu videoları  çekenleri kötülemek değildir fakat illaki hoşuna gitmeyen kisveler olacaktır

 

Şimdi bu yazılarımı desteklemek amaçlı motorcu videoları paylaşacağım umarım derdimi bi nebze anlatabilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=H-xrE5OtdJk

Bu  videoda siyal  mevzusu dönüyor ne kadar öncesinde sorun var bilmiyorum ama sinyal ver lan!! sinyal ver diye el kol harakterleri yapan bi motorcu  arkadaş var öndeki araç bu arkadaşın yol  şartlarıda canına kast ettiğini düşünmüyorum ama siz genede yorumlarda benimde yanlışım varsa düzeltin diyerek konuşmama devam ediyorum. Videoda tam görünmemekle birlikte bi küçük bir sinyalde verilmiş ilk saniyelerde . Ardından sinyal vereceksin !!!  diye bagırınca Aziz Yıldırım adamın önüne kırıyor ve durduruyor . Sonrasında korumalar geliyor ve motorcu elemanımız süt dökmüş kedi 🙂

Lan lun diye konuşunca bişey yok onlarda argo konuşunca küfür içerikli konuştular bana dersin tabi Sonuç olarak bu arkadaş derdini düzgün bi şekilde anlatamadığı için  haklıyken haksız duruma düşmüş oldu bana göre kötümü oldu yok kötü olmadı dersini almış bundan sonra sinyal ver diye bagırmak yerine küçük  harflerle konuşmayı tercih edecektir diye düşünüyorum.

 

Arkadaşlar son olarak bu yazıyı  motorculara kin dolu biri olarak yazmıyorum yanlış anlaşılmasın ama son günlerde go pro veya ona benzer bi kamera alanlar sokaklarda kendilerine aksiyon arıyorlar çoğu motorcu videolarında  bunu görüyorum bu yüzden bu yazıyı yazma gereksinimi duydum. Beni anlayacağınızı düşünüyorum ,yorumlarınızı Fikirlerinizi eksik etmeyin.

Youtubede paylaşılan motorcu videoları altında bulunan yorumlardan ve ekşi sözlükte yapılan bazı yorumlar.

aziz yildirim  motorcu  videoları
aziz yildirim-sinyal-kagasi
go-pro-video-eken
kavga-motor-kavgasi
motorcu video-vlog
motorcu-kavgalari-videolari

 

Bu videoda motorcu arakadaşı suçlu görenler olacaktır benim gibi fakat onlarıda trafikte farketmemizde fayda var

Ali Şengül

Merhaba Ben Ali, Hayatında kendini özgün olmaya farklı olmaya adamış biri olarak kaliteli Seo uyumlu yazılar yazıyorum yazdığım konular hakkında birçok kaynaktan bilgi edinerek yazılarımı tamamlıyorum. Bunu hem kendim için hemde büyük kitlelere kaliteli, temiz bilgi ulaştırmayı amaç edinmiş biri olduğum için yapıyorum . Vaktiniz var ise öteki yazılarımızıda inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. evet son günlerde bu motorcular iyice çığırından çıktı güzel bi yazı olmuş bu arada yorumlara baya güldüm Elinize Sağlık.