1. Ana Sayfa
 2. Programlar
 3. Organik Hit Programları Ve Zararları

Organik Hit Programları Ve Zararları

Organik Hit Programları Ve Zararları
25
Lütfen Oylarınızı Eksik Etmeyin 🙂
Teşekkürler 🙂

Organik Hit Programları Ve Zararları

Bu tarz konulara hep rastlamışızdır  ”organik hit programı” sitenize bedava hit  webmaster forumlarında veya reklamlarda öncelikle hit nedir onu bir açıklayalım bilmeyenler için
Hit: Sitenize gelen ziyaretciye denir; tekil ve çoğul olmak üzere ikiye ayrılır
Tekil hit : Sitenize giren bir kişiyi temsil eder gezdiği sayfaları saymaz her ip bir tekil hit’dir

Çoğul hit : Sitenize gelen bir ziyaretcinin gezdiği sayfalarda sayıma dahil eden bir hit çeşididir.

Konumuza dönecek olursak bu tarz konuları heryerde görüyoruz ve zararlımı değilmi bilmiyoruz işte bu sebebten dolay açıklama isteği duydum ve şimdi ne kadar organik bu hitler ne kadar değil hep birlikte görelim.

organik git-nedir-hit-nedir

Birkere  mantıklı bir şekilde düşünüldüğünde siteniz üzerinde gezdirdiğiniz mause hareketlerini bile takip eden bir yapay zeklanın bot girişi olup olmadığını anlamaması pekte zor olmasa gerek

Google normalden fazla yada ara ara yükselen siteler için ara sıra yapılan gerek seo bazlı gerek ise botlu siteleri kontrol etmek için sitenize oyunlar oynayabilir.

Örnek verekcek olursak aramalardan gelen hitler üzerinde bir sıralama değişikliği yapabilir gelen hit oranı aynı düzeyde ise bir gariplik olduğunu yapay zeka anlayacaktır.

Sitenizdeki ziyaretlerin organik olabilmesi için  ziyaret kaynağının farklı olması (Facebook,Google Plus,Kelime üzerinde gelen hitler) gibi sitede kalma süresi değişkenliği  sitede gezilen sayfa sayısı farklılığı gibi ve daha bilmediğimiz bir çok şart bulunduran google  bu tarz programların oyunlarını yutmaz

Programlar bu saydıklarımızı gerçekleştiremez kısmen gerçekleştirenler olsa bile denemeyin derim hem nereye kadar ? sorusunu sorun kendinize

Sitenize yarar sağlayayım derken zarar vermeyin ben Organik hit programlarının   Google’nın yapay zekasından daha iyi bir zekaya sahip olduklarını düşünmüyorum.

Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz veya tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz
Bilgi paylaşınca güzel

Yeni başlayanlar için hazırlamış olduğumuz Seo Rehberi yazıma göz atmak istermsin ?

>>>>>>>>>>Yeni Web Sitesi Açanlara Seo Rehberi   <<<<<<<<<<<<

Ali Şengül

Merhaba Ben Ali, Hayatında kendini özgün olmaya farklı olmaya adamış biri olarak kaliteli Seo uyumlu yazılar yazıyorum yazdığım konular hakkında birçok kaynaktan bilgi edinerek yazılarımı tamamlıyorum. Bunu hem kendim için hemde büyük kitlelere kaliteli, temiz bilgi ulaştırmayı amaç edinmiş biri olduğum için yapıyorum . Vaktiniz var ise öteki yazılarımızıda inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (15)

 1. http://www.pandabot.net sitesine bir bakın, makalenizdeki yorum değişecek mi?

  • Herhangi bir şekilde yorumumun değişeceğini sanmıyorum yapay olan herşeye karşıyım ben. Bu tarz programlar sizi zombi pc mantığın’da ki gibi kullanır yarar sağlayamak yerine zarar verir.

 2. Üstadım açıklayıcı güzel yazınız için teşekkür ederim bizim gibi yeni başlayanlar için çok faydalı bir bilgi.

 3. Faydalı bilgileriniz için teşekkür ederim

 4. Ben çok gelişmiş bir şey yaptım fakat senin düşüncelerin test etmeden varsayıma dayanarak mantıklı olacak şeyler söylemişsin.Şunu söylim çoğu dandirik sistem bile işe yarıyor ama mucize beklememek gerek.

  • Söylediklerim varsayım değil ikinci olarak ise tüm sistemleri farklı bir site üzerinde denemiştim çoğunu deneyip bu karara vardım tecrübeye sabittir sizin söylemiş olduklarınızı vaad etmiş olduklarınızı çoktan çürüdü kafamda varsa dediğiniz ben şu şekilde google yi atlattım kandırdım diyebiliyormusunuz?

 5. napak ölek mi:):):):) nasıl büyücek bu siteler :):)

  • Seo denilen şey bu yüzden var. Kurallara uyacaksın sonradan mükafatını alacaksın. bu yöntemlerden daha fazla büyüyeceğine garanti veririm.

 6. Bir botnet yazarı olarak bence google yi bunun gibi programlarla kandıramazsınız.her gün değişen algoritma ve her gün gelişen bot algılama sistemleri var.yakalıyor ama birşey yapmıyor kısa süreli spama girersiniz o kadar. 1 yıl kadar önce 1 ayda ilk sıraya çıkmıştım zirvede kalmam 1 hafta sürdü sonra teker teker sıralama düştüm ve ait olduğum yerde çakılı kaldım.

  • Aynen öyle hocam sizinde dediğiniz gibi bu tür uygulamalar boşuna diyorum . Güzel yorumunuzdan dolayı teşekkürler.

 7. merhaba yukarıdaki yazınızı okudum ve bu konuda gayet açıklayıcı bir paylaşımda bulunduğunuz için öncelikle teşekkür ediyorum. konumuza gelince web tarımcı arkadaşıma uyarak yuksek hit programından organik hit paketi de satın aldım ve sizinde dediğiniz üzre günlük ortama 35 40 tane organik ziyaretçi olan siteme şuan 200 300 tane ziyaretçi giriyormuş gibi oluyor bunun site için zararlı olacağını düşünüyorum umarım bundan sebeb spam yemem söz konusu değildir bu konuda fikirleriniz nedir acaba bu işleme devammı edeyim yoksa bırakayımmı acaba ?

  • Nacizane tavsiyem bırakmanız yönündedir.Özellikle yukarıda da belirttiğim gibi bu tarz programlar faydasından çok zarar verir niteliktedir, google amca bu tarz suni(yapay) program ve bunlardan gelen hitleri sevmez yukarı çıktığınızı ilk hafta görürsünüz daha sonra 100 200 sıra geriye düşebilirsiniz dikkatli olmanızda fayda var.

 8. Eski tecrübelerime dayanarak söyleyebilirim ki kesinlikle uzun vadede çok zararlı bu tür atraksiyonlar. Uzun soluklu proje düşünenler hiç yanaşmasınlar derim böyle şeylere. Yazıda da belirtmişsiniz zaten. Emeğinize sağlık…