Lütfen Oylarınızı Eksik Etmeyin 🙂
Teşekkürler 🙂

Merhabalar İletişim Sayfasına Hoşgeldiniz

Bu adresler üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Facebookgoo.gl/C81hTg

Twittergoo.gl/rKTN03
Google Plus:goo.gl/BMTbLm

Mail: alisengul44@gmail.com

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (10)

  1. merhaba ben gurcı vatandasıyım 23 senedır turkıyede yasıyorum tflıs dogumlu evlıyıdım esım rahmetlı oldu tek yasıyom araba alıp turkıyeye getıre bılırmıyım mumkunmu sımdıden teşekur ederım

    • kesin dönüşlerdeki durum yukarıdaki gibidir. Başka bir durum söz konusu değil ise getirebilirsiniz.

  2. merhaba ben arac getirmek istiyorum.ukraynada süresiz oturma iznim var.fakat ukrayna plakası değiLde Litvanya pLakası getirmek istiyorum.bazı form siteLerinde öğrenmek istedim ama pek biLgi payLaşımı buLamadım.oturma iznim ukraynada ukrayna pLakası getirebiLirsin diye duydum biLgiLendirirmisiniz rica etsem şimdiden teşekkür ederim.

  3. İyi günler ben Şehit ailesiyim devletin verdiği hak sayesinde 1600 cc’yi aşmayan araçları ötvsiz olarak satın alabiliyoruz buraya kadar sıkıntı yok. Merak ettiğim konu yurtdışından araç getirtetebilirmiyiz eğer evet ise bu aracı direkt olarak yurtdışında bir bayisinden mi satın alıyoruz? Daha önce yurtdışına çıkmadım ama akrabalarım mevcut.

  4. ben 40 yildir almanyadayim 2014 yeni 0 kia aldim bunu simdi 2018 de türkiyeye temelli dönüste cikara bilirmiyim yoksa 4 yil oldu cikaramammi simdiden tesekkürler

  5. Merhaba ali bey. Globfone sitesinden attığım mesaj karşıya ulaşmıyor. Kendime atıyorum ulaşıyor bir başkasına atıyorum ulaşmıyor mesela başka bir arkadaşıma attım ulaştı. Birine ulaşıp birine ulaşmama nedeni ne olabilir acaba?

  6. Ali Bey öncelikle kolay gelsin. Babannemin %60 oranında bir engelli raporu var. Bu rapor 2010 senesinde alınmış, biz bu rapor üzerinden ÖTV,MTV indiriminden yararlanarak binek bir araç alabilirmiyiz 3. Derece akrabaların binmesi için. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.