1. Ana Sayfa
  2. İnternet-Yazılım
  3. Ücretsiz Sms Gönderme Siteleri

Ücretsiz Sms Gönderme Siteleri

Ücretsiz Sms Gönderme Siteleri
45
Lütfen Oylarınızı Eksik Etmeyin 🙂
Teşekkürler 🙂

 

Ücretsiz Sms gönderme Öncelikle hepinize merhaba şu günlerde çok populer konulardan biri olan anonim (bilinmeyen)  olarak  Free  Sms gönderme sitelerini derleyip size sunacağım. En iyi  3  ücretsiz Sms Servisini sizlerle paylaşıyorum . Tek kötü yanı karakter sınırı olan bu servislerde  Türkiye  +90 kodunu girmeyi unutmayın bol bol bilinmeyen numaralardan mesaj gönderip arkadaşlarınıza şakalaşabilir yada farklı amaçlarla kullanabilirsiniz.

 

Ücretsiz Sms Gönderme

1.Globfone

 

Ücretsiz sms gönderme sitelerinin başında gelen ve gönderildiğinde ulaşan sitelerin başında geliyor Globfone google doğrulama kodunu geçtikten sonra sorunsuz bir şekilde mesaj atabilirsiniz. aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Send text

 

2.AfreeSMS

İkinci olarak uzun yıllardır  sms gönderme sitelerinden biri olan afreesms kullanımı çok zor olmayan bir alternatif mesaj gödermek için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

http://www.afreesms.com/freesms/

3 SendaText

Bir diğer tasarımına ve kullanım kolaylığına hayran kaldığım  Sms Gönderme servisi olan sendatext bu işi gerçekten başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Fakat Türkiye için kayıt gerektiren bir site bilginize link aşağıda

https://www.sendatext.co/

 

Sizlerinde bizimle paylaşmak istediği ücretsiz sms gönderme servisleri varsa yahutta kafanıza takılan soru veya sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarım , daha önceki konularda belirttiğim üzere bu gibi konular gün geçtikce güncelliğini yitirebiliyor fakat sizlerin kullanım deneyimlerinizi bizimle paylaşmanız burda çok önemli çok güzel bir yorum alanımız var , burada iş birazda size düşüyor 🙂 yukarıdaki servislerin hepsini test edip sizlere temiz bir bilgi sunmaya çalıştım.

Çalışmayan herhangi bir servis linki bulunursa bunu paylaşmaktan çekinmeyin Yorumlarınızı Bekliyorum. 🙂

 

Ali Şengül

Merhaba Ben Ali, Hayatında kendini özgün olmaya farklı olmaya adamış biri olarak kaliteli Seo uyumlu yazılar yazıyorum yazdığım konular hakkında birçok kaynaktan bilgi edinerek yazılarımı tamamlıyorum. Bunu hem kendim için hemde büyük kitlelere kaliteli, temiz bilgi ulaştırmayı amaç edinmiş biri olduğum için yapıyorum . Vaktiniz var ise öteki yazılarımızıda inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap